WDZIĘCZNOŚĆ

Dziękujemy, że jesteś z nami

Z wdzięczności za obecność stałych klientów na naszej stronie, stworzyliśmy specjalny program promocyjny. Już teraz możesz zdobywać punkty i wymieniać je na oleje konopne, zestawy i olejki eteryczne.

Dlaczego warto zbierać ziarna w Verdesana?

Otrzymuj darmowe produkty

Zebrane ziarna (punkty) możesz wymieniać na oleje lub zestawy. Dzięki temu do swoich zakupów otrzymasz dodatkowy, darmowy produkt, który może być prezentem dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Uzyskaj dostęp do limitowanych produktów

Niektóre produkty są rzadkie m.in ze względu na wysoki poziom trudności ich pozyskania. Pojawiają się w sklepie sezonowo oraz w małej ilości. Są widoczne po zalogowaniu.

Zdobywaj cenną wiedzę

Starannie przygotowywane listy mailowe oraz darmowe e-booki tematyczne z wiedzą o konopiach, aromaterapii, biohackingu, medycynie naturalnej, optymalizacji snu.

Za co możesz otrzymywać ziarna?

Samo zarejestrowanie się to 10 ziaren na start. Dostajesz ziarna także za każdy zakupiony produkt oraz wtedy, kiedy Twoi znajomi zarejestrują się z Twojego polecenia. Nagrodzimy Cię też za aktywność i kiedy wystawisz opinię o zakupionym produkcie, dostaniesz kolejne ziarna.

Rejestracja w sklepie

urodziny

Udostępnianie strony

Za Każdy kupiony produkt

Dodawanie opinii o produktach

Link polecający

Zobacz, jakie to proste

Promocje są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Każda zarejestrowana osoba automatycznie otrzymuje dostęp do panelu. Nie musisz więc wypełniać żadnych dodatkowych formalności. Od Ciebie tylko zależy decyzja czy chcesz zbierać ziarna i wymieniać je na prezenty.

Dowiedz się więcej o promocjach

Dodatkowe info o zasadach.

Jeśli 4 osoby dokonają zakupu z Twojego polecenia (linku lub kodu promo chyba) to na Twoim koncie będzie tyle punktów, że będzie można wymienić je na olejek. Zobacz jaki gratis możesz dostać do swoich następnych zakupów.

Zobacz gratisowe olejki Przycisk  – wynik olejki do 34 punktów.

Uprzejmie prosimy o uszanowanie prostych zasad programu promocyjnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że łatwo możesz u nas otrzymać punkty. Jeśli z danego linku polecającego jest wiele niepotwierdzonych rejestracji – możliwe, że zapytamy Cię, czy nie zakładasz kont na fałszywe adresy, aby zdobyć punkty. Dostajesz od nas w prezencie 10 punktów na urodziny raz w roku, wiesz co mam na myśli 🙂

BLOG

1Interakcje kannabidiolu z lekami, nielegalnymi substancjami i alkoholem

1Interakcje kannabidiolu z lekami, nielegalnymi substancjami i alkoholem

Interakcje kannabidiolu (CBD) z lekami, nielegalnymi substancjami i alkoholemKannabidiol, nieodurzający fitokannabinoid, ma potencjalne działanie terapeutyczne w szerokim zakresie zaburzeń. Ostatnio wzrosło zainteresowanie CBD, ponieważ kilka badań wykazało obiecującą...

1Jak używać olejki eteryczne?

1Jak używać olejki eteryczne?

Dyfuzować - rozpraszać w pomieszczeniuDyfuzor to gadżet, za którego pomocą możemy rozpylać olejki w pomieszczeniu. W zależności od ich typu  i rozmiaru, mogą mieć różny zasięg emitowania olejków. Na rynku dostępne jest wiele rodzajów dyfuzorów i poniżej krótko opiszę...

1Jak odtworzyć kąpiel leśną w domu

1Jak odtworzyć kąpiel leśną w domu

Shinrin-Yoku to japońska celebracja zanurzania zmysłów w naturze. Praktyka ta w niektórych częściach świata nazywana jest także holistyczną terapią leśną lub lasoterapią. Cele uczestniczenia w kąpieli leśnej mogą być różne, np. praktyka będąca formą medytacji,...